Žebříček





# Jméno Klub Pohár Závodů Body
1. Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 108.0
2. Pártlová Kristýna Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 108.0
3. Straub Anita VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 10 106.0
4. Vallová Adéla TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 100.0
5. Tykalová Barbora Bruslařský klub Uherský Brod z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 8 91.0
6. Zrnová Karolína Krasobruslařský klub Plzeň 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 86.0
7. Kučabová Sophie Ellen SPORT Most z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 9 86.0
8. Ceplová Amélie Emma Krasobruslařský klub Pardubice 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 10 83.0
9. Prušková Karolína TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 4 83.0
10. Jankovičová Nelly Bruslařský klub Uherský Brod z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 9 82.0
11. Onderková Aneta BK Ostrava 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 10 81.0
12. Píšalová Iva TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 80.0
13. Cerovská Anna TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 77.0
14. Sedláčková Zuzana HC Litvínov, sportovní spolek 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 77.0
15. Hanušová Kateřina Krasobruslařský klub Pardubice 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 10 76.0
16. Šantorová Adriana Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 10 76.0
17. Blaasová Natálie Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 76.0
18. Becková Kateřina 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 8 75.0
19. Fojtíková Nikola VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 10 73.0
20. Smažíková Aneta Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 72.0
21. Handelová Klára Bruslařský klub Variace Liberec 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 72.0
22. Pšurná Andrea Bruslařský klub Uherský Brod z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 10 72.0
23. Štětkařová Jolana 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 8 70.0
24. Sladká Pavlína TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 6 68.0
25. Strončak Amy Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 8 64.0
26. Rosypková Mia TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 61.0
27. Krakau Luisa TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 8 61.0
28. Málková Sofie Krasobruslařský klub Pardubice 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 10 60.0
29. Žilková Johanka TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 8 59.0
30. Nikolaeva - Zonn Anastasia Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 10 59.0
31. Dusha Anna Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 57.0
32. Kadlecová Tereza Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 55.0
33. Hogenová Sofie Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 54.0
34. Šeflová Sofie BK Ostrava 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 9 53.0
35. Dymová Ruslana SK krasobruslení SPARTA, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 6 51.0
36. Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 46.0
37. Šnebergerová Nela SKK Ostrov o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 4 46.0
38. Jeřábková Ester Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 4 46.0
39. Ludvíková Tereza Krasobruslařský klub Pardubice 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 43.0
40. Cohen Debora Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 4 42.0
41. Jindrová Nikola TJ Spartak Soběslav - oddíl krasobruslení 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 6 42.0
42. Komárková Adéla TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 6 40.0
43. Jančová Magdalena SK Jiskra Domažlice, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 3 39.0
44. Tomanová Petra Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 8 36.0
45. Kliková Amálie SVČ KK Baník Hodonín 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 34.0
46. Sitková Nikola Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 32.0
47. Šmejkalová Dorota Kraso Sokolov o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 4 30.0
48. Ersdel Saša HC Strakonice 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 29.0
49. Kremlová Jana Kraso Chrudim, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 27.0
50. Málková Michaela BK Hradec Králové z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 3 27.0
51. Popova Kristina 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 3 24.0
52. Žampová Tereza VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 4 24.0
53. Manďáková Tereza 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 7 23.0
54. Havelková Eliška Bruslařský klub Variace Liberec 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 4 21.0
55. Čapková Amálie 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 20.0
56. Mátlová Tereza 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 19.0
57. Štefány Klára Spartak Žebrák z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 18.0
58. Steinová Laura 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 17.0
59. Pilousová Barbara Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 3 17.0
60. Křivánková Jarmila TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 16.0
61. Strnadová Anna Tělovýchovná jednota Autoškoda Mladá Boleslav 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 4 15.0
62. Pechoušová Natálie Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 14.0
63. Nefe Adriana BK Hradec Králové z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 13.0
64. Jindrová Beáta Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 12.0
65. Swaczynová Nikola Krasobruslařský klub Orlová 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 12.0
66. Havránková Kamila HB Kraso Brno, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 11.0
67. Herálecká Zuzana BK Hradec Králové z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 3 11.0
68. Benešová Eliška Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 10.0
69. Pincáková Anna HC Wikov Hronov, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 9.0
70. Furtáková Sofie 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 9.0
71. Nývltová Veronika TJ Spartak Soběslav - oddíl krasobruslení 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 7.0
72. Dokulilová Emilie Kraso klub Náměšť nad Oslavou, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 6.0
73. Šlegrová Natálie Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 5.0
74. Zůnová Karla Asociace Sportovních Klubů Lovosice 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 5.0
74. Váňová Kristýna Spartak Žebrák z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 5.0
76. Mžiková Karolína Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 5 5.0
77. Kubíková Vanesa HC Wikov Hronov, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 4.0
77. Kintrová Natálie TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 4.0
77. Muchová Agáta Petra 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 4.0
77. Koňaříková Hana Bruslařský klub Příbram 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 4.0
81. Brumlichová Dorota TJ Kraso Náchod 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 4.0
82. Marková Karolína Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 2 4.0
83. Fleishmannová Barbora Figure Skating Club Kopřivnice o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 3.0
84. Pavlíková Žaneta Bruslařský klub Příbram 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 2.0
84. Rodová Zuzana SK Jiskra Domažlice, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 2.0
84. Stašová Ludmila Hokejový club BBSS 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 2.0
87. Vaňková Zuzana Hokejový club BBSS 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 1.0
87. Šindelářová Barbora Bruslařský klub Příbram 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 1.0
87. Menclová Emma Tělovýchovná jednota Autoškoda Mladá Boleslav 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 1.0
90. Koloušková Bibiana TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, ČKS 1 0.0