Žebříček





# Jméno Klub Pohár Závodů Body
1. Handelová Klára Bruslařský klub Variace Liberec 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 72.0
2. Sedláčková Zuzana HC Litvínov, sportovní spolek 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 5 70.0
3. Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 67.0
4. Blaasová Natálie Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 60.0
5. Šnebergerová Nela SKK Ostrov o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 60.0
6. Jančová Magdalena SK Jiskra Domažlice, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 8 60.0
7. Kovaříková Nikol Bruslařský klub Variace Liberec 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 12 59.0
8. Benešová Eliška Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 9 56.0
9. Jindrová Nikola TJ Spartak Soběslav - oddíl krasobruslení 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 53.0
10. Cohen Debora Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 8 51.0
11. Kremlová Jana Kraso Chrudim, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 5 49.0
12. Mátlová Tereza 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 47.0
13. Nývltová Veronika TJ Spartak Soběslav - oddíl krasobruslení 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 5 47.0
14. Steinová Laura 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 8 47.0
15. Strončak Amy Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 46.0
16. Šlegrová Natálie Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 9 46.0
17. Havelková Eliška Bruslařský klub Variace Liberec 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 8 45.0
18. Kliková Amálie SVČ KK Baník Hodonín 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 43.0
19. Žampová Tereza VSK Technika Brno, oddíl krasobruslení, p.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 42.0
20. Jindrová Beáta Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 41.0
21. Koloušková Bibiana TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 41.0
22. Dymová Ruslana SK krasobruslení SPARTA, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 40.0
23. Nikolaeva - Zonn Anastasia Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 38.0
24. Hogenová Sofie Univerzitní sportovní klub Praha 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 5 37.0
25. Kintrová Natálie TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 37.0
26. Kubíková Vanesa HC Wikov Hronov, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 10 36.0
27. Sitková Nikola Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 35.0
28. Ludvíková Tereza Krasobruslařský klub Pardubice 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 35.0
29. Nefe Adriana BK Hradec Králové z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 10 35.0
30. Tomanová Petra Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 34.0
31. Křížková Veronika 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 34.0
32. Píšalová Iva TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 33.0
33. Zrnová Karolína Krasobruslařský klub Plzeň 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 30.0
34. Jeřábková Ester Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 30.0
35. Štefány Klára Spartak Žebrák z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 30.0
36. Pincáková Anna HC Wikov Hronov, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 30.0
37. Hlaváčková Mariana Bruslařský klub Variace Liberec 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 29.0
38. Rodová Zuzana SK Jiskra Domažlice, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 29.0
39. Šmejkalová Dorota Kraso Sokolov o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 28.0
40. Koukolová Agáta Kraso brusle Černošice, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 27.0
41. Revajová Adéla Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 5 27.0
42. Špačková Andrea Kraso klub Náměšť nad Oslavou, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 27.0
43. Havránková Kamila HB Kraso Brno, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 27.0
44. Brumlichová Dorota TJ Kraso Náchod 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 26.0
45. Dobrovolná Ella 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 26.0
46. Pechoušová Natálie Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 26.0
47. Křivánková Jarmila TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 25.0
48. Marková Karolína Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 5 25.0
49. Strnadová Anna Tělovýchovná jednota Autoškoda Mladá Boleslav 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 25.0
50. Málková Michaela BK Hradec Králové z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 8 25.0
51. Kučabová Sophie Ellen SPORT Most z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 24.0
52. Smažíková Aneta Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 24.0
53. Hanušová Kateřina Krasobruslařský klub Pardubice 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 23.0
54. Swaczynová Nikola Krasobruslařský klub Orlová 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 23.0
55. Prušková Karolína TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 22.0
56. Zůnová Karla Asociace Sportovních Klubů Lovosice 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 22.0
57. Klementová Anna Magdalena SK krasobruslení SPARTA, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 5 22.0
58. Vondráčková Anna Asociace Sportovních Klubů Lovosice 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 22.0
59. Kolářová Ludmila TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 22.0
60. Vršitá Magdaléna Krasobruslařský klub Chomutov 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 22.0
61. Komárková Adéla TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 21.0
62. Menclová Emma Tělovýchovná jednota Autoškoda Mladá Boleslav 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 19.0
63. Mžiková Karolína Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 19.0
64. Furtáková Laura 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 18.0
65. Pink Amálie BK Ostrava 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 9 18.0
66. Furtáková Sofie 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 18.0
67. Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 17.0
67. Šeflová Sofie BK Ostrava 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 17.0
69. Ersdel Saša HC Strakonice 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 17.0
70. Popova Kristina 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 17.0
71. Šeba Natalie Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 16.0
72. Vaňátková Klára Bruslařský klub Variace Liberec 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 16.0
73. Herálecká Zuzana BK Hradec Králové z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 16.0
74. Čapková Amálie 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 16.0
75. Becková Kateřina 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 15.0
76. Rejtharová Laura TJ Spartak Nové Město nad Metují z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 7 15.0
77. Kottová Klára Kraso Sokolov o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 6 14.0
78. Spilková Emma TJ Spartak Nové Město nad Metují z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 14.0
79. Cerovská Anna TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 13.0
80. Čtvrtečková Magdaléna TJ Spartak Nové Město nad Metují z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 5 13.0
81. Žilková Johanka TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 12.0
81. Pošíková Nikol Krasobruslařský klub Nymburk z.s 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 12.0
83. Lokvencová Amálie Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 12.0
84. Uherská Anna Krasobruslařský klub Rokycany 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 12.0
85. Manďáková Tereza 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 11.0
86. Pilousová Barbara Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 11.0
87. Dokulilová Emilie Kraso klub Náměšť nad Oslavou, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 4 10.0
88. Shakerová Farah Hawa Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 10.0
89. Skalická Tereza Kraso Chrudim, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 10.0
90. Málková Sofie Krasobruslařský klub Pardubice 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 9.0
91. Kolmanová Sophie 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 9.0
92. Fleishmannová Barbora Figure Skating Club Kopřivnice o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 5.0
93. Burianová Klára Bruslařský klub České Budějovice z.s 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 5.0
94. Škopová Štěpánka 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 3 5.0
95. Váňová Kristýna Spartak Žebrák z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 4.0
96. Stašová Ludmila Hokejový club BBSS 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 3.0
97. Kubalová Amálie Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, o.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 3.0
98. Vaňková Zuzana Hokejový club BBSS 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 2.0
98. Vršecká Tereza Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 2.0
100. Folwarčná Natalia 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 2 2.0
101. Koňaříková Hana Bruslařský klub Příbram 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 1.0
102. Samsonová Nicol TJ Stadion Brno 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 0.0
102. Potůčková Karla SK krasobruslení SPARTA, z.s. 2017/2018, žačky nejmladší, A-ČKS 1 0.0