Mladoboleslavský pohár 2020

Místo: Mladá Boleslav (CZE)
Od: 18.1.2020
Do: 18.1.2020
Sezóna: 2019/2020

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
Novacci mladsi chlapci 1
Novacci mladsi divky 9
Novacci starsi divky 15
zacky nejmladsi 30
zacky mladsi 30
zacky 27
juniorky 10
adult A 3
adult B 12
zaci nejmladsi 3
Celkem 140

Novacci mladsi chlapci

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. VANE Matej 6.57 0 1

Novacci mladsi divky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. VRATNA Eliska Bruslařský klub Variace Liberec 20.5 0 1
2. BREZINOVA Julie Krasobruslařský klub Chomutov 17.19 0 2
3. HOLEC Lilli Ann TJ Stadion Brno 15.45 0 3

Novacci starsi divky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. FLEISMANOVA Viktorie Bruslařský klub Variace Liberec 24.55 0 1
2. SKORPILOVA Anezka Bruslařský klub Variace Liberec 20.07 0 2
3. HLAVACKOVA Marie 19.92 0 3

zacky nejmladsi

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. KABELOVA Barbora 25.07 0 1
2. VATRTOVA Sofie Nella HC Litvínov, sportovní spolek 23.6 0 2
3. PANKOVA Lucie HC Rakovník, z.s. 23.52 0 3

zacky mladsi

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Dobrovolná Ella 28.99 0 1
2. Mátlová Tereza 27.98 0 2
3. Vondráčková Anna Asociace Sportovních Klubů Lovosice 27.08 0 3

zacky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Dusíková Šarlota Sportovní klub "KRASO" Děčín 35.76 0 1
2. Hublová Viktorie HC Litvínov, sportovní spolek 33.12 0 2
3. Vurmová Kateřina Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. 31.24 0 3

juniorky

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Farkašová Karolína Spolek bruslařů mělnických 34.28 0 1
2. Ivanjuková Nikol 33.95 0 2
3. Němečková Tereza TJ Kraso Náchod 28.57 0 3

adult A

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. KR�LOV� Tereza 26.7 0 1
2. Mikysová Markéta 26.13 0 2
3. Romancovová Barbora Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 17.04 0 3

adult B

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. SMIOVSKA Karolina Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 21.89 0 1
2. Velichová Anna Spartak Žebrák z.s. 20.34 0 2
3. VANCOVA Michaela Bruslařský klub Variace Liberec 18.53 0 3

zaci nejmladsi

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Kára Benjamin Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno, z.s. 20.37 0 1
2. PILOUS David Krasobruslařský klub Stadion Praha, z.s. 18.9 0 2
3. KUJAL Filip 14.25 0 3

Rozhodčí

Jméno Klub Stát
Mr. Frantisek BAUDYS BK Hradec Králové z.s. CZE
Ms. Karolina MELICHAROVA Krasobruslařský klub Pardubice CZE
Ms. Lucie MUZIKOVA Krasobruslařský klub Plzeň CZE
Mr. Milan HARANT Sportovní krasobruslařský klub Karviná CZE
Ms. Petra RIMALOVA CZE
Ms. Jana VOLFOVA BK Kraso Mladá Boleslav z.s. CZE
Ms. Renata CERNA Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. CZE
Ms. Kristina CERNOHOUSOVA Krasobruslařský klub Pardubice CZE
Ms. Eva BAJTALONOVA BK Kraso Mladá Boleslav z.s. CZE
Ms. Alena LEHKA HC Litvínov, sportovní spolek CZE