Jméno Místo Stát Datum Sezóna
Sezóna: 2019/2020
M ČR žactva, ml.žactva a nejml.žactva 2020 (ISU) Pardubice (CZE) 7.3.2020 2019/2020
Mistrovství světa juniorů 2020 (ISU) Tallinn (EST) 4.3.2020 2019/2020
VC Nového Jičína 2020 (ISU) Nový Jičín (CZE) 22.2.2020 2019/2020
VC Českého Těšína 2020 (ISU) Českéhý Těšín (CZE) 15.2.2020 2019/2020
VC Mostu 2020 (ISU) Most (CZE) 15.2.2020 2019/2020
JÉGVIRÁG CUP 2020 (ISU) Miskolc (HUN) 14.2.2020 2019/2020
Tallink Hotels Cup 2020 (ISU) Tallinn (EST) 13.2.2020 2019/2020
VC ASK Lovosice 2020 (ISU) Litoměřice (CZE) 8.2.2020 2019/2020
M ČR juniorů a TP žactva, P ČR seniorů 2020 (ISU) Litoměřice (CZE) 7.2.2020 2019/2020
Four Continents Championships 2020 (ISU) Seoul (KOR) 4.2.2020 2019/2020
Bavarian Open 2020 (ISU) Oberstdorf (GER) 3.2.2020 2019/2020
VC Břeclavi 2020 (ISU) Břeclav (CZE) 1.2.2020 2019/2020
VC České Třebové 2020 (ISU) Česká Třebová (CZE) 1.2.2020 2019/2020
Dragon Trophy 2020 (ISU) LJUBLJANA (SLO) 30.1.2020 2019/2020
Smíchovská pirueta 2020 (ISU) Praha (CZE) 25.1.2020 2019/2020
VC Náchoda 2020 (ISU) Náchod (CZE) 25.1.2020 2019/2020
ODM Karlovarský kraj 2020 (ISU) Ostrov (CZE) 20.1.2020 2019/2020
Mistrovství Evropy 2020 (ISU) Graz (AUT) 20.1.2020 2019/2020
Velká Cena Liberce 2020 (ISU) Liberec (CZE) 18.1.2020 2019/2020
Mladoboleslavský pohár 2020 (ISU) Mladá Boleslav (CZE) 18.1.2020 2019/2020
VC Uherského Brodu 2020 (ISU) Uherský Brod (CZE) 11.1.2020 2019/2020
VC Litvínova 2020 (ISU) Litvínov (CZE) 11.1.2020 2019/2020
YOG 2020 - Lausanne (ISU) Lausanne (SUI) 9.1.2020 2019/2020
Mentor Torun Cup 2020 (ISU) Toruň (POL) 7.1.2020 2019/2020
MC Břeclavi 2019 (ISU) Břeclav (CZE) 5.1.2020 2019/2020
Havířovská růže 2019 (ISU) Havířov (CZE) 15.12.2019 2019/2020
Four National Championships 2019 (ISU) Ostrava (CZE) 13.12.2019 2019/2020
Grand Prix of Bratislava 2019 (ISU) Bratislava (SVK) 13.12.2019 2019/2020
Grand Prix of Bratislava 2019 - non ISU (ISU) Bratislava (SVK) 13.12.2019 2019/2020
VC Kopřivnice 2019 (ISU) Kopřivnice (CZE) 7.12.2019 2019/2020
VC Mladé Boleslavi 2019 (ISU) Mladá Boleslav (CZE) 7.12.2019 2019/2020
ISU CS Golden Spin of Zagreb 2019 (ISU) Zagreb (CRO) 4.12.2019 2019/2020
Finále GP a JGP 2019 (ISU) Torino (ITA) 4.12.2019 2019/2020
13th SANTA CLAUS CUP 2019 (ISU) Budapest (HUN) 2.12.2019 2019/2020
VC USK Praha 2019 (ISU) Praha Hasa (CZE) 30.11.2019 2019/2020
Orlovska piruetka 2019 (ISU) Orlová (CZE) 30.11.2019 2019/2020
BOSPHORUS CUP 2019 (ISU) ISTANBUL (TUR) 25.11.2019 2019/2020
MC Pardubic 2019 (ISU) Pardubice (CZE) 23.11.2019 2019/2020
SKATE CELJE 2019 - ISU (ISU) Celje (CRO) 22.11.2019 2019/2020
SKATE CELJE 2019 - CHICKS, CUBS (ISU) Celje (CRO) 21.11.2019 2019/2020
VC Icerinku 2019 (ISU) Praha (CZE) 16.11.2019 2019/2020
Karvinský kahanec 2019 (ISU) Karviná (CZE) 16.11.2019 2019/2020
GP RUS 2019 - Rostelecom Cup (ISU) Moscow (RUS) 14.11.2019 2019/2020
ISU CS Warsaw Cup 2019 (ISU) Warsaw (POL) 14.11.2019 2019/2020
Tallinn Trophy 2019 (ISU) Tallinn (EST) 11.11.2019 2019/2020
Příbramský Kahan 2019 (ISU) Příbram (CZE) 9.11.2019 2019/2020
3rd Prague Ice Cup 2019 (ISU) Praha (CZE) 8.11.2019 2019/2020
Memorial Pavla Romana Olomouc TP 2019 (ISU) Olomouc (CZE) 8.11.2019 2019/2020
GP CHN 2019 - Cup of China (ISU) Chongqing (CHN) 7.11.2019 2019/2020
Volvo Open Cup 40 th (ISU) Riga (LAT) 5.11.2019 2019/2020
zobrazeno jen prvních 50 záznamů...