Mentor Torun Cup 2020

Místo: Toruň (POL)
Od: 7.1.2020
Do: 12.1.2020
Sezóna: 2019/2020

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
Senior Men 11
Senior Ladies 21
Senior Ice Dance 0
Junior Men 13
Junior Ladies 21
Junior Ice Dance 0
Advanced Novice Boys 6
Advanced Novice Girls 20
Advanced Novice Ice Dance 0
Intermediate Novice Ice Dance 0
Basic Novice Ice Dance 0
Gold Boys 2
Gold Girls 10
Silver Boys 2
Silver Girls 31
Celkem 137

Senior Men

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. KONDRATYUK Mark 68.77 1 0
2. SAHAKA Nurullah 65.49 2 0
3. NEWBERRY Graham 62.34 3 0

Senior Ladies

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. KURAKOVA Ekaterina 62.66 1 0
2. GOLOVKINA Aleksandra 51.21 2 0
3. IOFFE Nelli 50.7 3 0

Senior Ice Dance

# Jméno Stát Klub Body SP FS

Junior Men

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. JOHANSSON Casper 57.42 1 0
2. SMOTROV Hlib 54.54 2 0
3. APPLEBY Edward 53.83 3 0

Junior Ladies

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. LEVUSHKINA Maria 149.48 2 3
2. BARANOVA Sofia 149.08 3 1
3. AGLINSKYTE Jogaile 146.52 5 2

Junior Ice Dance

# Jméno Stát Klub Body SP FS

Advanced Novice Boys

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. LOFEK Jakub 97.9 1 1
2. WEBER Robert 86.05 2 2
3. CASEY Jacob 80.92 3 3

Advanced Novice Girls

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. IVANOVAITE Agne 104.03 1 1
2. KARHUNEN Iida 94.56 4 2
3. PELTONEN Minja 86.37 10 3

Advanced Novice Ice Dance

# Jméno Stát Klub Body SP FS

Intermediate Novice Ice Dance

# Jméno Stát Klub Body SP FS

Basic Novice Ice Dance

# Jméno Stát Klub Body SP FS

Gold Boys

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. KLIMUK Matsvei 32.24 0 1
2. GREDA Wojciech 20.77 0 2

Gold Girls

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. REJMENT Alicja 49.3 0 1
2. SHCHERBLIUK Vira 47.56 0 2
3. LAVERTY Isabella 44.92 0 3

Silver Boys

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. SIUDEK Ryszard 31.36 0 1
2. ANDREARCZYK Alan 22.65 0 2

Silver Girls

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. AMELYANIUK Zlata 45.08 0 1
2. RAKHUBA Sofiya 43.21 0 2
3. POKALA Yuliya 42.38 0 3

Rozhodčí

Jméno Klub Stát
Mr. Jeroen PRINS ISU
Ms. Mary CHAPMAN ISU
Mr. Igor PROKOP ISU
Ms. Anna SIEROCKA ISU
Mr. Bartosz PALUCHOWSKI ISU
Ms. Sharon MELLEMA ISU
Ms. Marina KIELMAN ISU
Ms. Olga SZELC POL
Mr. Alexander KUZNETSOV ISU
Mr. Serhii VAYPAN ISU
Ms. Meike HAMMER GER
Ms. Helena TABACHNIKOVA BLR
Ms. Angelika RZECZKOWSKA-DRAB POL
Ms. Laimute KRAUZIENE LTU
Mr. Yuri BALKOV UKR
Ms. Merja KOSONEN FIN
Ms. Luiza KOWALCZYK POL
Mr. Yury KLIUSHNIKOV AZE
Ms. Karen TERRY PERAULT USA
Ms. Marcelina LECH POL
Ms. Vera KVARCAKOVA Krasobruslařský klub Orlová CZE
Ms. Jana VANOVA ISU
Mr. Piotr NOWAK ISU