Volvo Open Cup 40 th

Místo: Riga (LAT)
Od: 5.11.2019
Do: 10.11.2019
Sezóna: 2019/2020

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
Men 17
Ladies 28
Pairs 9
Ice Dance 12
Junior Men 14
Junior Ladies 36
Junior Pairs 9
Junior Ice Dance 25
Advanced Novice Boys 7
Advanced Novice Girls 25
Advanced Novice Pairs 2
Advanced Novice Ice Dance 15
Celkem 199

Men

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. KOVALEV Artem 220.67 2 2
2. MAISURADZE Irakli 220.35 3 1
3. LITVINTSEV Vladimir 207.42 8 3

Ladies

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. SAFONOVA Viktoria 181.88 2 1
2. RYABOVA Ekaterina 178.23 3 2
3. URUSHADZE Alina 163.83 4 3

Pairs

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Rebecca GHILARDI / Filippo AMBROSINI 175.57 2 1
2. Karina AKOPOVA / Maksim SHAGALOV 174.72 1 2
3. Anna VERNIKOV / Evgeni KRASNAPOLSKI 150.53 4 3

Ice Dance

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Sofia SHEVCHENKO / Igor JEREMENKO 194.51 1 1
2. Mariia KAZAKOVA / Georgy REVIYA 182.43 2 2
3. Yuka ORIHARA / Juho PIRINEN 164.37 3 3

Junior Men

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. GOLUBEV Aleksander 192.36 1 1
2. GILEV Matvei 177.78 3 2
3. ZENKO Yakau 161.93 6 3

Junior Ladies

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. SINITSINA Kseniia 176.57 6 1
2. SHABOTOVA Anastasiia 167.81 1 2
3. BOLSHEVA Mariia 158.83 5 3

Junior Pairs

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Appolinaria PANFILOVA / Dmitry RYLOV 182.15 1 1
2. Diana MUKHAMETZIANOVA / Ilia MIRONOV 158.38 5 2
3. Alina BUTAEVA / Luka BERULAVA 156.54 3 3

Junior Ice Dance

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Diana DAVIS / Gleb SMOLKIN 167.17 1 1
2. Ekaterina KATASHINSKAIA / Aleksandr VASKOVICH 155.06 2 3
3. Sofia LEONTIEVA / Daniil GORELKIN 148.01 4 2

Advanced Novice Boys

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. SHEIKO Nikita 89.78 1 1
2. BOHADANA Orel Itzhak 77.45 2 7
3. TROFIMOVS Antons 74.78 3 4

Advanced Novice Girls

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. ZELENJAK Amalija 106.52 1 2
2. IVANOVAITE Agne 104.62 2 1
3. JEFREMENKO Zasmina 90.59 3 6

Advanced Novice Pairs

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Viktoriia BYCHKOVA / Ivan KHOBTA 98.52 1 1
2. Aleksandra RAZVOZHAEVA / Pavel ASTAKHOV 86.43 2 2

Advanced Novice Ice Dance

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Jilia CHURKINA / Boris FROLOV 126.3 3 1
2. Polina KOCHERGINA / Evgeniy ARTUSCHENKO 123.62 1 4
3. Aleksandra SHINKARENKO / Vlad MIHAILOV 119.69 2 2

Rozhodčí

Jméno Klub Stát
Mr. Jeroen PRINS ISU
Ms. Lolita LABUNSKAYA ISU
Mr. Allan BOHM ISU
Mr. Albert ZAYDMAN ISU
Mr. John MILLER ISU
Mr. Attila SOOS ISU
Ms. Svetlana LYAPINA ISU
Mr. Raimo REINSALU ISU
Ms. Alena SAVOSTOVA ISU
Mr. Soltan KOKOEV ISU
Mr. Artem KNYAZEV ISU
Alena SAVOSTOVA ISU
Ms. Anna KRITSKAYA ISU
Ms. Julia SHEIKO ISU
Ms. Svetlana KANDIBA RUS
Ms. Zhanna SHEMET BLR
Mr. Yurii KLIUSHNIKOV AZE
Ms. Irina KOMARNICKA LAT
Ms. Salome CHIGOGIDZE GEO
Ms. Reaghan FAWCETT CAN
Ms. Larissa SHULJATEVA EST
Mr. Akos PETHES ISU
Ms. Andrea SIMANCIKOVA SVK
Ms. Susanne SJOQUIST SWE
Ms. Iryna MEDVEDIEVA UKR
Ms. Michele COLLETT GBR
Ms. Katalin BALCZO HUN
Ms. Lolita LABUNSKAJA RUS
Ms. Olena LISOVA UKR
Ms. Yulia LEVSHUNOVA GEO
Ms. Judit GARANCZ ISU
Ms. Samanta KOVALKOVA ISU
Mr. Svyatoslav KARPOV ISU