BOSPHORUS CUP 2019

Místo: ISTANBUL (TUR)
Od: 25.11.2019
Do: 20.11.2019
Sezóna: 2019/2020

Soutěže

Kategorie Počet závodníků
ADVANCED NOVICE GIRLS 20
ADVANCED NOVICE BOYS 7
JUNIOR LADIES 21
JUNIOR MEN 7
ADVANCED NOVICE ICE DANCE 2
SENIOR LADIES 19
SENIOR MEN 12
JUNIOR ICE DANCE 25
SENIOR ICE DANCE 13
Celkem 126

ADVANCED NOVICE GIRLS

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. JACKOVA Lucia 109.94 1 1
2. ÖZDEMIR Anna Deniz 83.91 9 2
3. KURKUDYM Daria 83.83 7 3

ADVANCED NOVICE BOYS

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. MAVLYANOV Ilya 95.58 1 1
2. BAKHOTSKII Dimitri 89.54 2 2
3. CETIZ Efe 81.66 3 3

JUNIOR LADIES

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. BARANOVA Sofia 142.8 1 1
2. NAYDA Nicole 122.07 2 2
3. FARAFONOVA Sofia 116.12 3 3

JUNIOR MEN

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. FEDOROV Grigory 183.28 1 1
2. ÖZKAN Alp Eren 158.33 3 2
3. KHLOPKOV Egor 152.6 2 3

ADVANCED NOVICE ICE DANCE

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Alexandra SHINKARENKO / Vladislav MIKHAILOV 118.31 1 1
2. Ekin ELMALI / Kutay ELMALI 56.23 2 2

SENIOR LADIES

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. MIKUTINA Olga 166.56 2 1
2. URUSHADZE Alina 156.91 1 2
3. BAYIR Güzide Irmak 146.5 4 3

SENIOR MEN

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. KONDRATYK Mark 213.47 2 1
2. OKTAR Basar 209.54 6 2
3. ZANDRON Maurizio 203.74 5 3

JUNIOR ICE DANCE

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Mariia GOLUBTSOVA / Kiril BELOBROV 162.75 1 1
2. Elizaveta SHICHINA / Gordey KHUBULOV 157.22 3 2
3. Angelina LAZAREVA / Maksim PROKOFEV 156.84 2 3

SENIOR ICE DANCE

# Jméno Stát Klub Body SP FS
1. Natalia KALISZEK / Maksym SPODYRIEV 78.18 1 0
2. Aleksandra NAZAROVA / Maksym NIKITIN 76.64 2 0
3. Julia WAGRET / Pierre SOUQUET 72.98 3 0

Rozhodčí

Jméno Klub Stát
Ms. Senem AHISKAL TUR
Ms. Sasha Mendoza MARTINEZ MEX
Ms. Lolita LOBUNSKAIA RUS
Ms. Lolita LABUNSKAIA RUS
Mr. Jeroen W. Alingh PRINS ISU
Mr. Roland MADER ISU
Ms. Evelyn Rossoukhi SCHNEIDER ISU
Mr. Denis SAMOKHIN ISU
Ms. Duygu SALUR ISU
Mr. Sergeii BARANOV ISU
Ms. Yesim KOCAK TUR
Ms. Katarzyna SZAWAREJKO POL
Ms. Anastassiya MAKAROVA UKR
Ms. Yulia LEVSHUNOVA GEO
Mr. Yuri BALKOV UKR
Ms. Ece ESEN TUR
Ms. Marta Garces OLOZAGARRE ESP
Ms. Aigul KUANYSHEVA KAZ
Mr. Yuriy GUSKOV KAZ
Mr. Yurii KLIUSHNIKOV AZE
Ms. Anna SIEROCKA POL
Ms. Greonne BOL NED
Ms. Marina SOUTCHKOVA RUS
Mr. Cenap Mengu TUNCAY ISU
Ms. Doroteja SIMUNIC ISU